ibreza logo

Insekticíd – hubenie hmyzu

Postreky proti škodcom sú prípravky určené predovšetkým na ničenie hmyzu v jeho rôznych vývojových stupňoch. Insekticídy sa používajú v poľnohospodárstve, k ochrane zásob a tiež v oblasti hygieny. Insekticídy zasahujú najmä nervový systém hmyzu, a to dýchacími orgánmi, pri požití a tiež jednoduchým kontaktom s telom hmyzu. Zbavte sa hmyzu!

Chemické postreky proti škodcom spadajú medzi organofosfáty (napr. Malation), pyretroidy (napr. Permetrín), karbamát (napr. Karbofurán) alebo chlórované uhľovodíky (napr. DDT, Mirex, dieldrín. Existujú tiež insekticídy na báze baktérií a vírusov. Medzi najčastejšie používané insekticídy, ktoré nájdete aj v našom obchode, sú predovšetkým postreky proti pásavke zemiakovej, proti voškám. Vyhľadávané sú tiež granule proti slimákom, ktoré tiež nájdete v našej ponuke. Zahubí všetky druhy protivného hmyzu!

Iste každý vie, ako dokáže byť hmyz otravný a čo všetko dokáže zničiť! Nedarujte mu to a zatočte s každým hmyzom! Predsa si nenecháte zničiť celú úrodu či Vaše krásne kvetiny okolo domu. Všade číha hmyz, ktorý by mohol nejako uškodiť Vami vypestovaným plodinám. Kúpte si postreky proti škodcom a zachráňte si tak všetko, čo si pestujete.

Insekticíd – hubenie hmyzu

Go to Top