ibreza logo

Agro CS Floria Kristalon Natura

Základný výrobkový rad s najširším sortimentom – substráty, kvapalné hnojivá, minerálne hnojivá, organické hnojivá, organicko-minerálne hnojivá, trávne zmesi a doplnkový sortiment.

FLORIA

Ponúka ucelený rad výrobkov: substráty, kryštalické, kvapalné, organicko-minerálne a dlhodobopôsobiace hnojivá, dekoračné materiály a trávnikový program. Výrobky sa odlišujú od bežných výrobkov vybranými surovinami a zložením. Výnimočné zloženie im dodávajú špeciálne zložky – BENEFITY.

KRISTALON

Kryštalické, vo vode úplne rozpustné hnojivá, obsahujúce všetky živiny potrebné na dobrý vývin rastlín vrátane mikroprvkov vo forme, ktorá je rastlinami dobre prijateľná a vysoko účinná.
Hnojivá KRISTALON sú na trhu už od roku 1996 a sú trvale označované za najlepšie a najznámejšie! Každoročne sú vyhlasované za najobľúbenejšie na trhu! Vďaka svojim výborným hnojivovým účinkom sú obľúbené nielen u malospotrebiteľov, ale stali sa aj hnojivami profesionálov!

NATURA

Výrobky radu NATURA zahŕňajú produkty, ktoré vyhľadávajú spotrebitelia zameraní na zdravý životný štýl a ochranu prírody. Chcú pre seba a svoju rodinu pestovať šetrne a hlavne bez chémie BIO ovocie a BIO zeleninu. Všetky produkty sú zložené z prírodných surovín.

AGRO CS Slovakia, a.s. je najväčším producentom pestovateľských substrátov na Slovensku. Okrem substrátov sú v sortimente našich produktov kryštalické, kvapalné, organické, organicko-minerálne a dlhodobopôsobiace hnojivá. Ďalšími obľúbenými produktami , ktoré ponúkame sú dekoračné materiály, trávnikový program a prípravky na ochranu rastlín.

V roku 2011 sme realizovali projekt s podporou Európskej únie na zvýšenie energetickej efektívnosti budov a využitie OZE.

Aktuálne sú jednotlivé produkty pre Hobby zákazníkov zaradené do nasledovných produktových radov: AGRO, FLORIA, NATURA, KRISTALON, PRIMAFLORA.

Agro CS Floria Kristalon Natura

Agro CS Floria Kristalon Natura

Go to Top