Odpudzovače jedy pasce deratizácia

Špecializované typy pascí na zvieratá, ktoré sú určené predovšetkým na chytanie a spravidla zabíjanie myší. Pasce na myši sa zvyčajne umiestňujú na vnútorné miesto, kde existuje podozrenie na škodlivú prítomnosť hlodavcov. Väčšie pasce sú určené na chytanie iných druhov zvierat, ako sú potkany a iné malé hlodavce alebo iné zvieratá.

Ľahké zaklápacie pasce sú teraz vyrábané z plastu. Tieto pasce nemajú silné zacvaknutie ako ostatné typy. Sú bezpečnejšie pre prsty osoby, ktorá ich nastavuje a dajú sa nastaviť stlačením pritlačenia na pútko jedným prstom alebo dokonca nohou.

Ako návnada môže byť umiestnený syr, ale používajú sa aj iné potraviny ako ovos, čokoláda, chlieb, mäso, maslo či arašidové maslo. Pružinová tyč sa rýchlo a veľkou silou sklopí, keď sa jej niečo dotkne. Hlodavcovi sa silou tyče zlomí krk, alebo miecha čím nastane okamžitá smrť. Hlodavec tak netrpí.

Lepové pasce a knihy sa vyrábajú pomocou prírodného alebo syntetického lepidla nanášaného na lepenku, plastové tácky alebo podobný materiál. Návnadu je možné umiestniť do stredu alebo môže výrobca do lepidla pridať vôňu. Lepové pasce sa používajú predovšetkým na deratizáciu v interiéri. Nie sú účinné vonku v dôsledku environmentálnych podmienok (napr. vlhkosť, prach), kvôli ktorým je lepidlo rýchlo neúčinné.

Odpudzovače jedy pasce deratizácia

Title

Go to Top