ibreza logo

Elektrické vŕtačky

Ak máte v dielni kvalitné náradie, práca ide rýchlo od ruky a tiež podľa toho vyzerá výsledok.
Vyberte si z našej ponuky elektrického náradia pre dielňu, garáž alebo napríklad len základné náradie do príručnej dielničky v byte. Ponúkame nielen kvalitné vŕtačky, ale aj iné príslušenstvo.

Vŕtačka nesmie chýbať v žiadnej dielni. Zastane totiž mnoho prác, nielen vŕtanie do dreva alebo kovu. Rozmiešate s ňou farbu, zaskrutkujete skrutky a ďalšie možnosti získate pri pevnom uchytení k stolu. Riaďte sa niekoľkých radami a vždy vyberiete ten správny prístroj.

Vŕtačka nie je len jedna – univerzálna. Prezrite si všetky typy vrátane tých menej častých, na ktoré len tak nenarazíte, a zistite, ktorá vám bude vyhovovať najviac.

Bezpríklepové vŕtačky

Spĺňajú predstavu klasickej vŕtačky. Ponúka úchop do jednej alebo oboch rúk a využívajú sa predovšetkým pre ľahšie práce s drevom alebo kovom. Môžete ju využiť aj ako stacionárnu vŕtačku vo svojej dielni miesto stĺpovej vŕtačky, prípadne s nástavcom ako miešadlo na farbu.

Príklepové vŕtačky

Pre tieto vŕtačky je typický vyšší výkon, potrebný pre priechodnosť betónu alebo muriva. Spolu s vyšším výkonom ponúknu vŕtačky s príklepom tiež väčší priemer vŕtaných dier. Aj konštrukcia je robustnejšia kvôli výrazne silnejším vibráciám.

Medzi ďalšie typy vŕtačiek patria napríklad stolné, pneumatické či uhlové Elektrické vŕtačky a skrutkovače.

Go to Top