ibreza logo

Náradie – záhrada

Veľmi široká katégória, ktorá ponúka obrovské množstvo tovaru do záhrady. Nájdete tu klasické náradie ako hrable a vidly, lopaty a lopatky, motyky a krompáče.

Do každého náčinia tu sú aj osobitné násady. Drevorubači, alebo aj ľudia, ktorí si pripravujú zásoby dreva na zimu tu nájdu široký výber sekier, kálačiek a klinov. Okrem iného tu nájdeme aj ručné pílky, fúriky, nože a nožnice, ale aj ďalšie záhradné náradie.

Každá záhradníčka alebo záhradkár k svojej práci na záhrade potrebuje vhodné ručné záhradné náradie. Nutné sú určite nožnice na konáre, motyčky, lopatky, hrable, rýle, vidly, ale aj sekery a píly. V našom sortimente si z kategórie ručného náradia pre prácu na záhrade môžete vyberať hlavne zo značiek FISKARS, Strend Pro, Hecht a iných. Výrobky značky Fiskars jedinečným spôsobom prepájajú ergonómiu, dizajn, vysoko kvalitné materiály a spracovanie. Záhradné náradie FISKARS patrí k tým najlepším na trhu. Pre menej náročných pestovateľov a záhradkárov môžeme odporučiť ručné záhradné náradie Strend Pro, ktoré sa vyznačuje priaznivou cenou pri zachovaní vysokého štandardu kvality, funkčnosti a dizajnu.

Záhradné náradie s násadou zasielame iba cez DPD!

Go to Top