ibreza logo

HECHT

Kosačky HECHT si už dávno vydobyli svoje postavenie, so svojou kvalitou a cenou v súčasnosti nemajú konkurenciu. Pre starostlivosť o trávnik potom môžete vyberať prevzdušňovače, vyžínače, krovinorezy, záhradné ridery a traktory, posypové vozíky, postrekovače a ďalšie produkty. Medzi pestovateľmi sa potom stali obľúbenými naše záhradné kultivátory s rozsiahlym príslušenstvom alebo ručné náradie. Ponúkame tiež plotostrihy, drviče konárov, reťazové píly, cirkulárky, štiepačky dreva, fukáry, vysávače lístia, snežné frézy a mnoho ďalšieho uceleného sortimentu pre prácu v záhrade a okolo domu.

Podobne ako záhradná technika v záhradách, našlo si aj náradie HECHT svoje miesto v dielňach. Elektrické aj akumulátorové vŕtačky, píly, brúsky, zváračky, kompresory, vysávače, generátory elektriny, opaľovacie pištole, ohrievače, priamotopy a ďalšie vybavenie sa už stalo samozrejmým príslušenstvom tisícov domácich dielní a garáží.

Aby ste si mohli po práci užiť zaslúženého odpočinku, vyberať môžete aj zo širokej ponuky záhradného nábytku, v ktorej nájdete celé záhradné sety, lehátka, hojdačky, posedenie určite spríjemní aj jedlo pripravené v niektorom z grilov HECHT.

Nielen k zábave využijete niektorú z akumulátorových štvorkoliek. Výkonné modely so silnými elektromotormi zastanú veľa práce i okolo domu. Akumulátorové štvorkolky s homologizáciou pre prevádzku na verejných komunikáciách využijete aj pri dochádzaní do zamestnania, na nákupy. Rovnako dobre vám poslúžia aj elektrické skútre. V oboch prípadoch iste oceníte veľmi lacnú, nehlučnú prevádzku bez emisií.

Na trh dodávame kvalitné a dizajnovo podarené úspešne predávané výrobky. Rovnako ako ďalší veľkí výrobcovia sa venujeme vlastnému vývoju a dizajnu. Výsledkom nášho vlastného vývoja sú napríklad traktory HECHT rady 52xx, ktoré boli konštruované a dizajnované z typu HECHT 5176 a sú certifikované len pre našu spoločnosť. Rovnako sme dizajnovali a upravili z modelu Hecht 56150 homologizovanú ATV Hecht 56155 určenú na prevádzku po bežných komunikáciách. Týmito výrobkami to nekončí, samozrejme, že najviac vlastných modelov máme pri kosačkách, pílach alebo krovinorezoch.

Go to Top