ibreza logo

AQUACRAFT je inovatívny rad záhradného zavlažovacieho zariadenia a záhradného náradia, ktorý kombinuje funkčnosť a ergonomický štýl. Vyrobený na Taiwane s použitím najlepších materiálov a najnovších technológií, AQUACRAFT ponúka inteligentnú a výkonnú radu záhradného vybavenia, ktoré vám pomôže pracovať múdrejšie v záhrade.

Komplexný sortiment zahŕňa výrobky klasickej úrovne, pohodlie a profesionálne výrobky za konkurencieschopné ceny a kompatibilné s hlavnými značkami zalievania. Každý záhradný nástroj AQUACRAFT je navrhnutý s novými technológiami a inovatívnymi funkciami, ktoré zmierňujú stres a únavu zo záhradných prác. Vďaka tomu si svoju záhradu užijete ešte viac.

V sortimente od značky Aquacraft máme: nožnice, hadice, spojky, rozprašovače, pištole, adaptéry, rozbočovače a iný tovar.

Záhradnícke náradie vyrábame od roku 1978. Klienti po celom svete sa spoliehajú na naše výrobky pre ich vynikajúci dizajn a trvanlivosť. Náš tím výskumu a vývoja pomocou moderných strojov pravidelne zvyšuje kvalitu, aby ste si mohli udržať náskok pred konkurenciou. Vďaka dobrej kvalite výrobkov, konkurencieschopným cenám a kompletnému sortimentu sa stávame jednou z popredných spoločností na výrobu záhradných nástrojov v oblasti Taiwanu. Snažíme sa o dlhodobú spoluprácu s dovozcami, agentmi, veľkoobchodníkmi a distribútormi.

Go to Top