ibreza logo

Semo

Firma SEMO bola založená v roku 1994 ako spoločnosť s ručením obmedzeným a od apríla 2009 podniká ako akciová spoločnosť. SEMO a.s. sídli v obci Smržice, okres Prostějov. Spoločnosť SEMO a.s. je významná česká spoločnosť, ktorá pracuje s šľachtením, produkciou a predajom osív zeleniny, kvetov, liečivých a aromatických rastlín. Nadviazala na viac než 50-ročnou tradíciu miestneho šľachtenia, ktorá je spojená s bývalou šľachtiteľské stanicou zeleniny. Šľachtiteľský program sústreďuje svoju pozornosť predovšetkým na zeleninu plodovú a koreňovú, šalát, cibuľu a záhradné hrášok.

Zakladáme si na vysokej kvalite svojej produkcie. Každé osivo, ktoré opúšťa naše brány, musí spĺňať naše firemné normy, ktoré sú v prípade klíčivosti aj čistoty výrazne prísnejšie, než stanovuje vyhláška MZE a normy EÚ. Požiadavky na PROFI osivá sú najnáročnejšie a na jeho prípravu používame len tie najlepšie partie. Samozrejmosťou je vysoká úroveň skladovanie a pravidelná kontrola kvality skladovaných osív. Obchodná politika je založená na kvalite predávaných osív aj na prepracovanom servisu pre našich zákazníkov.

Správna voľba osiva býva často tým, čo najviac ovplyvní úrodu na našich záhradkách. Spoločnosť SEMO a.s. venuje rovnakú starostlivosť PROFI osivám, určeným pestovateľom, ako HOBBY programu pre všetkých záhradkárov. Vyobrazenie na farebných vreckách pre každú odrodu samostatne je samozrejmosťou už niekoľko rokov rovnako ako piktogramy, znázorňujúci termíny výsevu, zberu, odporúčané umiestnenie, popis odrody aj fotky prvých pravých lístkov na zadnej strane. Nielen tieto informácie, ale hlavne kvalita predávaných semien je to, čím sme si za viac ako dvadsať rokov získali dôveru našich zákazníkov nielen v Českej a slovenskom republike. Všetky predávané osiva spĺňajú prísne požiadavky na klíčivosť aj čistotu osiva. Dôkazom toho, že si za kvalitou našich osív stojíme, je garancia klíčivosti SEMO a.s. Porasty – RUKU NA TO.

Go to Top