ibreza logo

Herbicíd – ničenie buriny

Herbicídy sa používajú na likvidáciu nežiaducich rástli, napr. burín alebo inváznych rastlín. Vyberať môžete z dvoch druhov postrekov proti burinám. Takzvané selektívne postreky proti burinám likvidujú spravidla len úzku skupinu rastlín a často sa používajú najmä v poľnohospodárstve, na záhradách, v parkoch či na športoviskách. účinné herbicídy

Herbicídy je vhodné používať pri slnečnom počasí, aby stihla burina kvapalinu vstrebať. Prípadný okamžitý dážď by mohol spôsobiť zhoršený výsledok. Tieto selektívne herbicídy nie sú škodlivé pre ostatné plodiny. Ďalšou skupinou herbicídov sú herbicídy širokospektrálne či tzv. Totálne postreky proti burinám čiže herbicídy, ktoré väčšinou likvidujú všetky rastliny. Pri aplikácii takýchto herbicídov je nutné dodržiavať odstup od rastlín, ktoré nechceme zlikvidovať. Pre najlepší výsledok aplikujeme opäť pri slnečnom počasí.

Zbavte sa burín raz pre vždy! Do našej ponuky sme pre Vás pripravili postreky proti burinám, ktoré Vás burín zbavia a nebudú Vás už nijako otravovať. Takisto neznášate, keď idete po záhrade a všade, kam sa pozriete, rastie tráva a rôzny burina? Stačí sa k tomuto problému postaviť čelom a konať! Môžete tento problém raz pre vždy vyriešiť a to tým, že si zaobstaráte tie správne herbicídy, ktoré sme pre Vás pripravili a rozdelili do prehľadných kategórií.

Herbicíd – ničenie buriny

Go to Top