ibreza logo

BESTWAY

Od roku 1994 je našou víziou vytvárať zábavné a trvalé zážitky pre všetkých na svete prostredníctvom produktov a služieb, ktoré poskytujeme. Od našich skromných začiatkov sme venovali svoje úsilie posilneniu výskumných, konštrukčných, vývojových a výrobných kapacít. Zároveň sme neustále rozširovali portfólio našich produktov a značiek.

Naše výrobky teraz nájdete vo viac ako 110 krajinách na šiestich kontinentoch po celom svete. V súčasnej dobe ponúkame približne 1 100 produktov v štyroch základných kategóriách. Vrátane komplexného výberu nadzemných bazénov a prenosných kúpeľov, rekreačných produktov, športových potrieb a kempingových výrobkov. Navrhnuté sú tak, aby uspokojili široký sortiment skupín spotrebiteľov a geografické trhy.

Aby bola zaistená spokojnosť zákazníkov, každé oddelenie spoločnosti Bestway úzko spolupracuje na poskytovaní najlepších produktových riešení. Patria sem naše technologické centrá, centrálne laboratóriá, strediská zabezpečovania kvality, vertikálne integrované výrobné systémy a naše osvedčené strediská popredajných služieb po celom svete.

Go to Top