ibreza logo

Forestina

Základnou filozofiou spoločnosti Forestina v produktovej oblasti je vývoj a výroba organických hnojív a súvisiacich produktov, ktorých určenie je primárne pre hobby pestovateľov. Vykazujú vysokú kvalitu a úžitkové vlastnosti asociované s produktmi určenými pre profesionálne využitie.

Problematikou výroby záhradných hnojív sa firma intenzívne zaoberá od roku 2006. Za túto krátku dobu dokázala výrazne preniknúť na tuzemský trh, zaradiť sa k lídrom medzi výrobcami záhradných hnojív a stať sa jednou z významných firiem zaoberajúcich sa touto oblasťou podnikania. V nemalej miere sa spoločnosť tiež venuje v zimných mesiacoch produkcii rady krmiv, kde svojim zákazníkom ponúka kŕmenie pre vonkajšie vtáctvo v podobe slnečnice, špeciálne miešaných zmesí, niekoľkých druhov lojových gúľ a iných “pochutín” pre vtáctvo. Súčasťou tohto programu sú aj úspešné a obľúbené vtáčie búdky, zahniezďovací búdky a čmeliakovníky.

Od roku 2014 prechádzajú do nášho portfólia, výrobno aj distribučne, všetky výrobky spoločnosti AGRO * BIO Rokycany. So sortimentom výrobkov, ktoré od spoločnosti AGRO * BIO Rokycany plnohodnotne preberáme, budeme naďalej pracovať. Tento sortiment budeme naďalej rozvíjať vďaka spolupráci s poprednými univerzitami a výskumnými pracoviskami.

Go to Top